„Ať máte šťastnou ruku, oni si to zaslouží...“

Na prodej!

Koně k prodeji

Už rodíme! V roce 2024 Vás bude čekat v nabídce kolekce dalších špičkových hříbat po hřebcích Magic Eternity a Taraco Bendigo.


Kolekce hříbat ročník 2024! Sledujte, postupně připravujeme prezentaci každého z nich. 

Adalim ...

již brzy

Adalim ...

již brzy


Na prodej jsou aktuálně tři arabské plnokrevné klisny ročník 2022. Všechny jsou negativní na kombinaci SCID, CA, LFS a mají stanovaný DNA profil a mají veterinární potvrzení o vyloučení vadného skusu. 


Všichni koně z našeho chovu jsou s PP, s plným kvalitním původem. Všechny k Vám do stáje zdarma dopravíme.

Hříbata jsou k odběru od dosaženého 6. měsíce věku v termínu, který bude dohodnut s kupujícím. Pokud by měly v naší stáji zůstat déle, je nutné uhradit kupní cenu hříběte a uzavřít smlouvu na ustájení. Od 7. měsíce dále je pak u nás hříbě v režimu soukromého koně v komerčním ustájení.

Je těžká doba. Už nejen pro maminky samoživitelky a malé podnikatele, ale i pro lidi, co ze všech sil chodí do práce a stejně občas hlady hůř vidí.. Všichni jsme opatrní na peníze, protože nějak není ani při vší snaze kde je vydělat. Investujte proto svoje úspory do kvalitních zvířat! Člověk nikdy neví, kdy bude muset svého vysněného koně prodat a tak se snažme, aby se náš investovaný čas a těžce vydělané peníze v rostoucím koni zhodnotily. Cena za odstávče bude vždycky nižší než za dospěláka, který bude Vaší vizitkou.

Všechna zvířata od nás pocházející jsou očkovaná, pravidelně (spíše častěji než naopak) odčervujeme, jsou zvyklá na korektury kopyt. Před odjezdem každého čeká "výstupní" veterinární prohlídka, abych byla v klidu, že je všechno v pořádku.

Protože chceme nakládat v klidu a beze stresu, aby nebyl první kontakt s autem děsivá událost, všechny ZDARMA do nových stájí sami dopravujeme. Ne proto, abychom se k Vám podívali, nemějte obavy:-) 

Malé zamyšlení na začátek, které má motivovat budoucí zájemce k zamyšlení nad tím, že si kupuje hříbě = koňské dítě, které potřebuje Váš čas, Vaší trpělivost a zralost, díky které mu ukážete, jak fungovat v lidském světě a jak Vás oba dohromady udělat šťastnými a spokojenými partnery...

"Nikdy v historii nebylo tolik majitelů koní s tak malými schopnostmi a znalostmi o nich. Je to zábavné, jak se neustále chodím dívat na zvířata, o kterých slyšíme, že jsou zkažená. Pak přijedu a většina těchhle koní je v pořádku.
Potom mě volají na pracovní koně, kteří nemají chuť k práci, a najdu koně, který pracuje za hranicí svých fyzických možností.
V dnešní době je pro lidi normální kupovat si koně, který je docela mimo jejich schopnosti a pak mu dávat vinu za to, že věci nejdou tak, jak si je naplánovali."

Leslie Desmond (jedna z mála žen, kterou lze zařadit po bok jmen jako je třeba Pat Parelli)