„Jedním slovem nádherná...“

Adalim Madh

welara mare


Adalim Madh, v překladu nádherná, ztělesňuje vše, k čemu v chovu směřuji. Je darem, o kterém jsem snila, když jsem investovala do změny sestavy stáda a během let jsem se snažila náš chov neustále posouvat.

Je to nádherné hříbě s impozantním pohybem a atraktivním exteriérem. Hnědka s lysinou a čtyřmi ponožkami. S fantastickou, ušlechtilou hlavou, ale zároveň korektním a silným tělem, v budoucnu cca 150-155cm KVH.

Bude to životní partner k využití, které nebude mít omezení. A účast ve výstavním kruhu bude pro Vás milý bonus, protože prezentovat koně, jako je ona, bude čirá radost...Matkou Madh je welsh cob klisna Limetree Latest. Latest je impozantní klisna fantastického pohybu a vysněného velšského typu. Korektní, výrazně osvalená, s krásnou hlavou. Klisna, která Vás při pohledu na stádo nenechá klidnými. A dokáže produkovat v hříbata ve stejné, nebo ještě lepší kvalitě.

Otcem je arabský plnokrevný hřebec Magic Eternity.  Eternity je šlechtitelským produktem hřebčína Fontanella Magic Arabians, který se nachází v Itálii v provincii Caserta. Je to hřebec v moderním v extrémním typu, s obrovským okem a ještě k tomu s výškou nad 150cm KVH. Na dvé první výstavě dosáhl na všechny tituly, o které bojoval: 

GOLD CHAMPION at Prague 2020 - Czech National Championship - Junior Colts Championship 1 st