"...srdce na čele..."

Adalim Zemra

welara filly


Adalim Zemra, co je v překladu srdce, je nádherná welara kobylka s obrovskou hvězdou na čele. Hnědka bez ponožek. Je to obrovské silné hříbě a fantastickou hlavou a nádhernýma velkýma očima. Korektní, s výborným pohybem a dobře nasazeným krkem.

Bude to luxusní kůň k všestrannému využití cca 150-155cm KVH. Je vnučkou našeho úžasného, sportovně prověřeného Taraco Bendiga a moc věřím, že pro svého majitele nebude váhat obětovat své srdce, stejně jako to ve sportu ukazoval Ben.

Matkou klisničky je Adalim Eithriadol, welsh cob klisna z našeho chovu. Jediná welsh cob vranka, která se po našem hřebci Taraco Bendigo u nás narodila. Má mimořádně přátelskou a vstřícnou povahu, vyhledává kontakt s lidmi a svým bezchybným korektním exteriérem doplňuje náš sen o ideální welsh cob klisně. Zemra je její první hříbě, o které se vzorně stará a zároveň je pro nás 100% bezpečná a neváhá se o péči o hříbě s námi podělit.

Otcem Zemry je arabský plnokrevný hřebec Magic Eternity. Eternity je šlechtitelským produktem hřebčína Fontanella Magic Arabians, který se nachází v Itálii v provincii Caserta. Je to hřebec v moderním v extrémním typu, s obrovským okem a ještě k tomu s výškou nad 150cm KVH. Na dvé první výstavě dosáhl na všechny tituly, o které bojoval:

GOLD CHAMPION at Prague 2020 - Czech National Championship - Junior Colts Championship 1 st