„Černá kráska...“

Adalim Bekeri

welara filly

První den, když se klisnička narodila, jsme byli překvapení, jak se nás nebojí. přisuzovala jsem to únavou po porodu, Eitrhiadol, její máma, nám jí s důvěrou ukazovala a mohli jsme se jí věnovat. Další dny jsem čekala, že zjistí, na to má nohy a začne na nás být opatrná, ale nestalo se! Miluje nás od prvního nádechu... Je to neuvěřitelně krásné, důvěřivé hříbě. Naše děti jí začaly říkat Černá kráska, podle jejich milovaného filmu:-) Tak jsme jí pojmenovali Bekeri, v překladu kráska.

Bekeri bude luxusní welara klisna atraktivní vranka s obrovskou hvězdou. Má velké oči, krásnou typovou hlavu. V dospělosti bude kolem 150-155cm KVH, ideální kůň k všetrannému využití a obohacení Vašeho života...Její matkou je welsh cob klisna Adalim Eitrhriadol. Mladá klisna z našeho chovu po úžasném  a osvědčeném hřebci Taraco Bendigo.  

Eithri je atraktivní vranka s ponožkami a stejně výjimečná je i povahově. Když se půjdete podívat na stádo, je se svojí sestrou Liduškou první kůň, který přispěchá dělat Vám společnost a bude nadšená, že může být ve Vaší společnosti. 

Je to korektní, typová klisna s výborně nasazeným krkem, korektní horní linií a prostorným pohybem. V kombinaci s arabským hřebcem dává špičková hříbata s nádhernou hlavou a silnou kostrou. 


Otcem klisničky je unikátní hřebec Magic Eternity, importovaný z Itálie. Eternity je šlechtitelským produktem hřebčína Fontanella Magic Arabians, který se nachází v Itálii v provincii Caserta. Eternityho unikátní původ je postaven na moderních amerických liniích.

Jeho otcem je hřebec Al Aneed LDA, po hřebci Alixir, který se do chovu zapsal nejen svými hvězdnými show výsledky, ale hlavně svým vlivem na potomstvo.

Eternity je z obou stran prochovaný na legendárního hřebce Thee Desperado. Úspěchy Thee Desperada v národním výstavním kruhu byly nezapomenutelné: Egyptian Event Junior Champion Colt v roce 1991 a Reserve Champion Stallion na US Nationals a především Grand Champion Stallion ve Scottsdale v roce 1994.

Eternity je hřebec moderního extrémního typu s velkým okem, KVH 156cm. Na své první výstavě vyhrál všechny kategorie, v kterých se účastnil a dovezl si tituly GOLD CHAMPION at Prague 2020 - Czech National Championship - Junior Colts Championship, 1 st at Prague 2020 - Czech National Championship - Colts 2-3 Years Old (Class 5)